Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Operator Linii Produkcyjnej OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 2, 2022 09:14 - Dam pracę - Nysa
123.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej
Numer ref. 19/0104
Profil:
• Bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z harmonogramem produkcji
• Kontrola jakościowa produkowanego asortymentu
• Przestrzeganie standardów jakościowych oraz przepisów BHP zależnych od specyfiki stanowiska

Jeżeli posiadasz:
• Wykształcenia min. zawodowe techniczne
• Minimum 1 rok doświadczanie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych
• Gotowości do pracy w systemie wielozmianowym
• Zaangażowanie oraz motywację do pracy
• Dużym atutem będą uprawnienia SEP lub uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Motywujący system wynagrodzenia (podstawa + premie)
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, Multisport, bony świąteczne ect.)
• Pomoc w zakresie podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez system szkoleń,
• Duże możliwości awansu w strukturach firmy.

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-644, przy ul. Puszkarska 9. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i / lub rekrutacji w przyszłości , w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.Masz w każdym momencie prawo dostępu do swoich danych, w tym sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w HR Wise prosimy o kontakt pod adresem email.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawcy, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”Poniższa klauzula jest opcjonalna:„Wyrażam także dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawców współpracujących z Administratorem, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.