Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 22, 2018 16:40 - Dam pracę - -
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja
Jakie zadania na Ciebie czekają?
• Nadzór nad monterami karton gips
• Ścisła współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
• Znajomości prac wykończeniowych
• Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
• Odczytywania schematów technicznych
Co my możemy zaoferować?
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Komfortowe zakwaterowanie
• Niezbędne narzędzia do pracy
• ZUS opłacony od realnych zarobków
• Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV na adres:
anna.rydzewska@top-manager.pl lub zadzwoń - 518-215-122 (Ania)
Możesz też wysłać SMS o treści MAJSTER Z J. ANGIELSKIM – oddzwonimy!

Numer wpisu do rejestru: 13471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu