Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracownik produkcji turbin do wiatraków OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2020 01:26 - Dam pracę - Opole, woj opolskie
2500.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcji turbin do wiatraków
Miejsce pracy: Metalchem-Opole
Nr.ref: SM/PPTW/06/19

Opis stanowiska:
- Produkcja turbin do wiatraków
- Wykonanie poleceń przełożonego
- Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
- Prace w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o prace tymczasową
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki
- Stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzeń
- Zdobycie nowych umiejętności
- Możliwość rozwoju osobistego
- Przyjazne środowisko pracy

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- Zaangażowanie i motywacja do pracy

Kontakt:
Agencja pracy
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Opole, ul. 1 Maja 3-5
Tel.77 407 94 71
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na maila opole@ottopraca.pl w temacie wpisując "Praca Metalchem"

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu