CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Nysy i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:58 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy kompetentne usługi agrarne jak i aplikujemy obsługą domostw rolniczych.Na wszystkie produkowane prace czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów a także wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to robienie usług w obrębie przewozu postaci względnie rzeczy pojazdami, które są zarejestrowane na obrębie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie sprowadzanie zza granicy do Lokalny.
104143
Ogłoszeń
102
Miast
4573
Użytkowników
1059
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.